HAKKIMIZDA

KAYZET MAKİNA PROFİLİ

2010 Yılından beri faaliyet gösteren firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle yük kaldırma ve bağlama ekipmanlarının imalatı ve ithalatı ile tüm müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Kayzet Makina çalışanları, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ve insana verdiği değerle, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Gelişen teknolojinin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan kaliteli ürün seçimi sonucu Türkiye ve komşu ülkeler pazarında etkin bir marka olmasını sağlamıştır.

MİSYONUMUZ

Kayzet Makina olarak hedefimiz, ürünlerini büyük önem ve titizlikle seçerek müşterilerine kalite belgeli ürünler sunma gayreti içerisindedir. Firmamız lojistik sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara daima en iyi ve en kaliteli ürünlerle hizmet etmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin rekabet gücünü artıracak katma değer, verimlilik ve çözüm üreten bir firma olmaktır.

İLKELERİMİZ

Dürüstlük içerisinde karşılıklı güven duyarak, daima her türlü gelişmeye açık olmak suretiyle müşteri memnuniyetini esas almaktır. Kalitede süreklilik sağlayarak niteliklerini ve imkânlarını sürekli iyileştirmektir.